
Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат Молочний(VS)
520 ₴
419 ₴
- В наявності
- Код: 1456Н(VS)
Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат(VS)

Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат(VS)

Стильний якісний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 14,3 см; Товщина: 3 см; Висота: 10 см; Закривається на блискавку та кнопку; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 110 г |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильний якісний жіночий гаманець клатч екошкіра для дівчат |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 419 ₴
