-10%

Чоловічий портмоне гаманець Чорний(VS)
550 ₴
495 ₴
- В наявності
- Код: 270(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий портмоне гаманець Чорний(VS)

Чоловічий портмоне гаманець Baellery Чорний(VS)

Чоловічий портмоне гаманець Baellery Характеристики: · Матеріал: Якісна шкіра ПУ; · Висота: 12 см; · Ширина: 10 см; · Товщина: 2,5 см; · Закривається на кнопку та на блискавку; Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴







