-29%

Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії тримач гаманець для пластикових карток та візиток(VS)
800 ₴
565 ₴
- В наявності
- Код: 1164(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії тримач гаманець для пластикових карток та візиток(VS)

Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії тримач гаманець для пластикових карток та візиток(VS)

Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії, тримач гаманець для пластикових карток та візиток Характеристики: Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Рельєфна шкіра у силі рептилії; Ширина: 8,5 см; Висота: 10 см; Товщина: 2,5 см; Місткість: 20 карт; Якісна внутрішня частина дорогих матеріалів; УВАГА! Ціна вказана лише за візитницю, якщо потрібна дерев'яна подарункова коробка, як на останніх фото, обов'язково уточнюйте при замовленні (ціна коробки +165 грн). Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Кількість відділень для кредитних карток | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Кількість вміщуваних карт | 20 шт. |
| Тип | Візитниця для своїх карток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴









