
Класичний чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра чоловічий чорний портмоне(VS)
1 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 686(VS)
Класичний чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра чоловічий чорний портмоне(VS)

Класичний чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра чоловічий чорний портмоне(VS)

Класичний чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра, чоловіче чорний портмоне Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Висота: 19,5 см; Ширина: 9 см; Товщина: 2 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класичний чоловічий шкіряний клатч-шум натуральна шкіра, чоловіче портмоне чорне |
- Ціна: 1 150 ₴







