
Чоловічий клатч гаманець барсетка портмоне еко шкіра Рудий(VS)
590 ₴
519 ₴
- В наявності
- Код: 1264Р(VS)
Чоловічий клатч гаманець барсетка портмоне еко шкіра (VS)

Чоловічий клатч гаманець Jeep барсетка модний портмоне еко шкіра(VS)

Чоловічий клатч гаманець Jeep барсетка, модний портмоне еко шкіра Джип Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 21 см; Ширина: 12 см; Товщина: 2,5 см; Закривається на блискавку Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Рудий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий клатч-шум Jeep барсетка, модне портмоне екошкіра Джип |
- Ціна: 519 ₴









