Великий чоловічий клатч барсетка світло-коричнева (VS)

Великий чоловічий клатч барсетка Feidikabolo світло-коричнева (VS)

Великий чоловічий клатч барсетка Feidikabolo світло-коричнева Характеристики: Матеріал: Якісна шкіра ПУ; Довжина: 22 см; Ширина: 13 см; Висота: 4,5 см; Колір: світло-коричневий; Закривається на блискавку; В наявності також дана модель у ТЕМНО-СИНЕМУ та в КОРИЧНЕВОМУ кольорі! Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 45 см |
- Ціна: 1 552,50 ₴







