-19%

Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат(VS)
520 ₴
419 ₴
- В наявності
- Код: 1456(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат(VS)

Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат(VS)

Стильний якісний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 14,3 см; Товщина: 3 см; Висота: 10 см; Закривається на блискавку та кнопку; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 110 г |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильний якісний жіночий гаманець клатч екошкіра для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴







