-18%

Жіночий шкіряний гаманець крокодил міні клатч портмоне з крокодилом з натуральної шкіри (VS)
850 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: 1335(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець крокодил міні клатч портмоне з крокодилом з натуральної шкіри (VS)

Жіночий шкіряний гаманець крокодил міні клатч портмоне з крокодилом з натуральної шкіри (VS)

Жіночий шкіряний гаманець крокодил міні клатч портмоне з крокодилом з натуральної шкіри Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Рельєфний унікальний дизайн; Довжина: 12,5 см; Ширина на основі: 3 см; Висота: 8,5 см; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 125 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









