-17%

Чоловічий шкіряний гаманець чорний чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)
1 650 ₴
1 375 ₴
- В наявності
- Код: 929МГ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний гаманець чорний чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець чорний люкс чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець чорний люкс, чоловіче портмоне натуральна шкіра Кельвін Кляйн Характеристики: Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Фірмове тиснення логотипу; Закривається на магніт; Висота: 10 см; Довжина: 12 см; Товщина: 1,5 см; Монетниця всередині; Відділення для сім-карт або карт пам'яті; Внутрішні перегородки виконані також із натуральної шкіри, що ще раз підкреслює високу якість цієї моделі; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець чорний люкс копія Calvin Klein, чоловіче портмоне натуральна шкіра Кельвін Кляйн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴







