-14%

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці портмоне натуральна шкіра(VS)
1 300 ₴
1 119 ₴
- В наявності
- Код: 1354(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, портмоне натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: шкіра; Металева фурнітура; Висота: 21 см; Ширина: 12 см; Товщина: 3 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум на блискавці, портмоне натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴








