
Велика чоловіча сумка бананка на груди Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече(VS)
1 146,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1106(VS)
Велика чоловіча сумка бананка на груди Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече(VS)

Велика чоловіча сумка бананка на груди Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече(VS)

Велика чоловіча сумка бананка на грудях. Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече Характеристики: Матеріал: якісна щільна плащівка з водовідштовхувальним просоченням; Висота: 33 см; Ширина: 21 см; Глибина: 11 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина: | 110 см |
- Ціна: 1 146,15 ₴









