-21%

Чоловіча шкіряна крос-боді сумка Бананка барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)
1 700 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 1343(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна крос-боді сумка Бананка барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)

Чоловіча шкіряна крос-боді сумка Eton Бананка барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)

Чоловіча крос-боді сумка на груди шкіряна чорна | Бананка барсетка для чоловіків класична натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (воловья шкіра); Довжина: 30 см; Товщина: 7 см; Ширина: 17 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 300 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 170 см |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Товщина | 5 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри | Бичина |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









