-23%

Чоловіча сумка планшет еко шкіра Чорний(VS)
980 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: 1126(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка планшет еко шкіра Чорний(VS)

Чоловіча сумка планшет еко шкіра Чорний(VS)

Якісна чоловіча сумка планшетка еко шкіра чорна Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 18 см; Ширина на основі: 6 см; Висота: 23 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 230 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴









