Чоловічі шкіряні сумки планшет чорна Крокодил барсетка на плече(VS)

Чоловічі шкіряні сумки планшет чорна Крокодил барсетка на плече стиль Lacoste(VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшетка стиль Лакоста чорна Крокодил барсетка на плече Lacoste Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Регульований плечовий ремінь; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Товщина: 4,5 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 240 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшетка стиль Лакоста чорна Крокодил барсетка на плече Lacoste |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 700 ₴









