
Шкіряна чоловіча сумка планшет чорна польова барсетка з натуральної шкіри (VS)
1 888,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 778Ч(VS)
Шкіряна чоловіча сумка планшет чорна польова барсетка з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна чоловіча сумка планшет чорна польова барсетка з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна чоловіча сумка планшетка чорна польова барсетка з натуральної шкіри ВІДЕООГЛЯД Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 27 см; Ширина: 24 см; Товщина: 2,5 см; Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра; Один передній прихована кишеня на блискавці, один задній кишеню на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішнім міні кишенею на блискавці; Надійна металева фурнітура; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 270 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 888,65 ₴









