-18%

Чоловіча міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу та тренувань((VS)
1 700 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1031(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу та тренувань((VS)

Чоловіча міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу та тренерівок (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 240 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Блискавка |
| Призначення | Для чоловіків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Довжина: | 470 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для чоловіків плетена, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для зали |
| Візерунки та принти | Клітка |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









