Сумка слінг на груди сумка-слінг месенджер бананка(VS)

Сумка слінг на груди сумка-слінг месенджер бананка(VS)

Модна чоловіча сумка-слінг на груди, сумка-слінг месенджер бананка Характеристики: Виробник: Туреччина; Матеріал: якісна канва; Висота: 30 см; Ширина: 16 см; Глибина: 6 см; 2 кишені; Фірмова фурнітура з гравіюванням; Плечовий ремінь на карабінах, можна перестібати на різні боки, регулюється за довжиною; ДОСТАВКА Й ОПЛАТА Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку. Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання) Якщо у Вас залишилися питання, перетелефонуйте нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Канва |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина: | 160 см |
- Ціна: 2 160 ₴







