-7%

Чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою (VS)
1 500 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1231(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою (VS)

Чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою (VS)

Якісна чоловіча міська сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина на основі: 22 см; Висота: 22 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 420 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







