
Рельєфна чоловіча бананка сумка з натуральної шкіри шкіряна барсетка на груди месенджер рептилія (VS)
1 500 ₴
1 269 ₴
- В наявності
- Код: 690(VS)
Рельєфна чоловіча бананка сумка з натуральної шкіри шкіряна барсетка на груди месенджер рептилія (VS)

Рельєфна чоловіча бананка сумка з натуральної шкіри шкіряна барсетка на груди месенджер рептилія (VS)

Рельєфна чоловіча бананка сумка з натуральної шкіри, шкіряна барсетка на груди месенджер рептилія Характеристики: Матеріал: якісна натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 29 см; Ширина: 16 см; Глибина: 7 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 300 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри | Волов'я шкіра |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 269 ₴








