
Чоловіча шкіряна сумка планшет фірмова сумка-планшет із натуральної шкіри(VS)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 950(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка планшет фірмова сумка-планшет із натуральної шкіри(VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшет Feidikabolo Original фірмова сумка-планшет із натуральної шкіри(VS)

Чоловіча шкіряна сумка-планшетка Feidikabolo Original, фірмова сумка-планшет із натуральної шкіри Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 26 см; Ширина: 25 см; Товщина: 1 см; Якісне фабричне виробництво; Надійна металева фурнітура, лейба — металева; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 260 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшетка Feidikabolo Original, фірмова сумка-планшет із натуральної шкіри |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴









