
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперів Коричневий(VS)
1 650 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 663(VS)
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперів Коричневий(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперу Jeep Коричневий(VS)

Чоловічий діловий портфель Екошкіра Характеристики: Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 15 см; Довжина: 38 см; Товщина: 7 см; Висота: 29 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 280 см |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Великий |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 1 349 ₴









