-9%

Дорожня сумка рептилія для ручної поклажі в літак поїзд чорна Сумка для речей чоловіча жіноча
1 600 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 1530(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка рептилія для ручної поклажі в літак поїзд чорна Сумка для речей чоловіча жіноча

Дорожня сумка рептилія для ручної поклажі в літак поїзд чорна Сумка для речей чоловіча жіноча

Дорожня сумка рептилії для ручної поклажі в літак, чорний поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 50 см; Ширина основи: 23 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Вага | 1 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 23 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дорожня сумка рептилія для ручної поклажі в літак, поїзд чорна. Сумка для речей чоловіча жіноча міська |
| Основні | |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴









