
Чоловіча сумка портфель для документів А4 чоловічий портфель для роботи ПУ чорна шкіра(VS)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 354МЧ(VS)
Чоловіча сумка портфель для документів А4 чоловічий портфель для роботи ПУ чорна шкіра(VS)

Чоловіча сумка портфель для документів А4 чоловічий портфель для роботи ПУ чорна шкіра(VS)

Чоловіча сумка портфель для документів А4, чоловічий портфель для роботи, офісна сумка ПУ шкіра чорна, коричнева Характеристики: Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 13,5 см; Довжина: 38 см; Товщина: 6 см; Висота: 28,5 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 285 |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-портфель для документів А4, чоловічий портфель для роботи, офісна сумка ПУ шкіра чорна коричнева |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 200 ₴









