-11%

Чоловічий клатч сумка місткий чоловіча сумка клатч барсетка Сірий(VS)
900 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1339СМ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий клатч сумка місткий чоловіча сумка клатч барсетка Сірий(VS)

Чоловічий клатч сумка місткий чоловіча сумка клатч барсетка Сірий(VS)

Чоловіча сумка барсетка клатч, чоловічий клатч гаманець Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Висота: 20 см; Довжина: 27 см; Товщина: 6 см; Переваги:; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 200 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 270 см |
| Основні | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









