
Чоловіча сумка планшет для документів на плече клітини(VS)
1 400 ₴
1 169 ₴
- В наявності
- Код: 1429ЛВ(VS)
Чоловіча сумка планшет для документів на плече клітини(VS)

Чоловіча сумка планшет для документів на плечі стиль Луї Вітон клітини(VS)

Чоловіча сумка планшетка для документів на плече стиль Луї Вітон клітинка Характеристики: Матеріал: еко-шкіра + канва; Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плевий ремінь регулюється по довжині; Висота: 22 см; Довжина: 30 см; Ширина на основі: 8 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 220 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Да |
- Ціна: 1 169 ₴







