-18%

Чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка ручна поклажа(VS)
1 700 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1031(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка ручна поклажа(VS)

Чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка ручна поклажа(VS)

Якісна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка ручна поклажа Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 47 см; Ширина за основою: 20 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина: | 470 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка ручна поклажа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









