-17%

Невелика чоловіча сумка планшет польова міська сумка для документів барсетка(VS)
900 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 722(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика чоловіча сумка планшет польова міська сумка для документів барсетка(VS)

Невелика чоловіча сумка планшет Jeep польова міська сумка для документів барсетка(VS)

Невелика чоловіча сумка планшетка Jeep польова ⁇ Якісна міська сумка для документів барсетка Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 22 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 26 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 260 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 см |
| Вага | 490 г |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 см |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴








