
Дорожня сумка для ручної поклажі чоловіча жіноча в літак поїзд Сумка для речей(VS)
2 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1342(VS)
Дорожня сумка для ручної поклажі чоловіча жіноча в літак поїзд Сумка для речей(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі чоловіча жіноча в літак поїзд Сумка для речей(VS)

Якісна невелика дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча універсальна Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина основи: 20 см; Висота: 28 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 42 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 420 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 160 ₴








