
Чоловіча сумка-планшет шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка(VS)
1 200 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 685К(VS)
Чоловіча сумка-планшет шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка(VS)

Чоловіча сумка-планшет Polo еко шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка(VS)

Чоловіча сумка-планшет Polo еко шкіра, якісна чоловіча сумка через плече-шкіряна барсетка планшетка Поло Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і якісний варіант на кожен день. Характеристики Матеріал: якісна Екокожа; Ширина: 24 см; Висота: 28 см; Ширина основи: 6,5 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону); Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 240 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшет Polo-екошкіра, якісна чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 1 099 ₴







