-16%

Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу(VS)
1 600 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 234(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу(VS)

Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу(VS)

Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна экокжа преміум якості; Довжина: 39 см; Ширина основи: 6 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь в комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см; Фурнітура металева. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 |
| Довжина: | 390 см |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









