-17%

Стильна велика міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)
1 800 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 1045(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна велика міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)

Стильна велика міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)

Стильна велика сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу Характеристики: Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 24 см; Висота: 36 см; Герметичний відділ для взуття; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 360 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Візерунки та принти | Клітка |
| Основні | |
| Довжина: | 480 см |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









