
Чоловіча сумка планшет повсякденна барсетка сумка-планшет для чоловіків еко-шкіра(VS)
950 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 939(VS)
Чоловіча сумка планшет повсякденна барсетка сумка-планшет для чоловіків еко-шкіра(VS)

Чоловічі сумки планшет Jeep 1941 повсякденна барсетка сумка-планшет для чоловіків еко шкіра(VS)

Модна чоловіча сумка-планшет Jeep 1941 повсякденна, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 20 см; Ширина за основою: 7 см; Висота: 23 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 230 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
- Ціна: 899 ₴









