
Чоловіча сумка бананка на груди Крокодил нагрудна барсетка слінг еко шкіра під рептилію Чорний(VS)
900 ₴
- В наявності
- Код: 486Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка бананка на груди Крокодил нагрудна барсетка слінг еко шкіра під рептилію Чорний(VS)

Чоловіча сумка бананка на груди Крокодил нагрудна барсетка слінг еко шкіра під рептилію Чорний(VS)

Чоловіча сумка на груди Крокодил Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 27 см; Ширина: 16 см; Глибина: 6 см; Переваги: Добре тримає форму; Візуально акуратна і компактна, але в той же час досить містка; Морозостійкість (екошкіра не тріскається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника); Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 310 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснена |
| Довжина: | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴









