
Дорожня сумка для ручної поклажі до літака поїзд чорна Сумка для речей чоловіча жіноча Чорний(VS)
1 700 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1031(VS)
Дорожня сумка для ручної поклажі до літака поїзд чорна Сумка для речей чоловіча жіноча Чорний(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі до літака поїзд чорна Сумка для речей чоловіча жіноча Чорний(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд чорна. Сумка для речей чоловіча жіноча міська Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 47 см; Ширина за основою: 20 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 1 399 ₴









