-11%

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий діловий портфель для паперів (VS)
1 400 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 750(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий діловий портфель для паперів (VS)

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий діловий портфель для паперів Jeep(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель ділової для паперів Jeep Якісний і щільний матеріал, надійна і міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний в повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто постійно працює з документами або ж є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Характеристики: Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 39 см; Висота: 29 см; Висота ручок: 16 см; Ширина основи: 6 см; Плечовий ремінь в комплекті; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також і інші наші варіанти чоловічих портфелів
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Плечовий ремінь | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 |
| Довжина: | 390 см |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Виберіть колір |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









