
Чоловіча плетена сумка для документів формат А4(VS)
1 800 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1084К(VS)
Чоловіча плетена сумка для документів формат А4(VS)

Чоловіча плетена сумка для документів формат А4(VS)

Чоловіча плетена офісна сумка для документів формат А4 Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра плетена; Довжина: 39 см; Ширина за основою: 11 см; Висота: 30 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 300 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 см |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Да |
- Ціна: 1 249 ₴







