-16%

Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече крос боді чорна екошкіра (VS)
900 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: 637(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече крос боді чорна екошкіра (VS)

Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече крос боді чорна екошкіра (VS)

Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече кроссбоди Jeep з USB екошкіра Храктеристики: Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка по жорсткості); Ширина: 18 см; Высота: 28 см; Ширина по основанию: 4 см; USB порт для подключения беспроводного зарядного; Максимальная длина плечевого ремня: 125 см (регулируется в меньшую сторону); Оплата и доставка Весь товар в наличии на нашем складе, отправляем Новой Почтой, УкрПочтой, Justin. Отправку заказов производим максимально быстро, чтобы Вы как можно скорее могли получить свой заказ. Способы оплаты: ПромОплата, Предоплата на карту ПриватБанка, Наложенный платеж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ). Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також і інші наші варіанти чоловічих сумок і бананок
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 280 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 см |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴









