
Чоловіча сумка бананка слінг на груди клітина нагрудна барсетка Коричневий(VS)
1 100 ₴
865 ₴
- В наявності
- Код: 1405К(VS)
Чоловіча сумка бананка слінг на груди клітка нагрудна барсетка(VS)

Чоловіча сумка бананка слінг на груди клітка нагрудна барсетка(VS)

Чоловіча сумка бананка слінг на груди клітка, нагрудна барсетка Характеристики: Матеріал: екокжа; Ширина: 20 см; Висота: 33 см; Глибина на основі: 8 см; Плечовий ремінь регулюється.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 865 ₴



