-24%

Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плече в клітину (VS) (VS) (VS) ((VS) (V (VS))
1 250 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1443(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плече в клітину (VS) (VS) (VS) ((VS) (V (VS))

Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плече в клітці стиль Луї Вітон(VS)

Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плече в клітинку стиль Луї Вітон Характеристики: Матеріал: еко-шкіра + канва; Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плічовий ремінь регулюється по довжині; Висота: 24 см; Ширина: 30 см; Ширина на основі: 9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 240 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 см |
| Основні | |
| Довжина: | 300 см |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плече в карту стиль Луї Вітон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









