-21%

Чоловіча сумка планшет в клітинку барсетка з еко шкіри Чорний(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 989(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка планшет в клітинку барсетка з еко шкіри Чорний(VS)

Чоловіча сумка планшет в клітинку барсетка з еко шкіри Чорний(VS)

Чоловіча сумка-планшетка у клітинку барсетка Характеристики: Матеріал: екошкіра + канва; Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плівний ремінь регулюється за довжиною; Висота: 29 см; Ширина: 25 см; Ширина за основою: 5 см; ДОСТАВКА Й ОПЛАТА Вирушаємо Новою Пошкою й Укріпкою щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку. Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання) Якщо у Вас залишилися питання, перетелефонуйте нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 290 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









