
Шкіряна чоловіча сумка планшет на плече чорна барсетка натуральна шкіра(VS)
1 650 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 1460(VS)
Шкіряна чоловіча сумка планшет на плече чорна барсетка натуральна шкіра(VS)

Шкіряна чоловіча сумка планшет на плече чорна барсетка натуральна шкіра Armani стиль(VS)

Шкіряна чоловіча сумка планшетка на плече чорна стиль Армані, барсетка натуральна шкіра Armani стиль Характеристики: Матеріал: якісна натуральна шкіра; Висота: 25 см; Ширина: 23 см; Ширина основи: 2,5 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 299 ₴








