-17%

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча(VS)
1 800 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 1045(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча Луї Вітон(VS)

Якісна дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча Луї Вітон Характеристики: Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 24 см; Висота: 36 см; Герметичний відділ для взуття; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 36 см |
| Глибина | 24 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 48 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 480 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Основні | |
| Плечовий ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









