-25%

Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів клатч сумка на руку для чоловіка(VS)
800 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 693(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів клатч сумка на руку для чоловіка(VS)

Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів клатч сумка на руку для чоловіка(VS)

Стильна чоловіча барсетка клатч з крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний Характеристики: Матеріал: якісна Еко Шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 25 см; Висота: 16,5 см; Товщина: 3 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Висота | 165 см |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 200 г |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип призначення | Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний |
| Товщина | 30 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









