Шкіряна чоловіча бананка сумка нагрудна барсетка з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна чоловіча бананка Calvin Klein сумка нагрудна барсетка з натуральної шкіри (VS)

Кожана чоловіча бананка грудна стиль Calvin Klein, сумка нагрудна барсетка з натуральної шкіри Характерики: Виробник: Туреччина. Матеріал: натуральна шкіра люкс якості (м’ ягка); Каччача і надійна металева фурнітура; Фірмування логотипів Висота загальна: 29 см; Висота відділу: 24 см; Ширина низка: 17 см; Глибина: 7 см; Два розділених відділи на блискавці; Плечовий ремінь на карабінах, можна перестібати на обох сторонах; Оплата і доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відсилаємо Нової Пощой, УкріПощой. Відправка замовлень зроблена максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Методи сплати: Промооплата, плата за приватну виплату, платежу (ОПЛАТА ПОЛУЧЕНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина: | 170 см |
- Ціна: 2 632,50 ₴









