
Чоловічі шкіряні сумки планшет з тисненням рептилія сумка-планшет з натуральної шкіри(VS)
1 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1494(VS)
Чоловічі шкіряні сумки планшет з тисненням рептилія сумка-планшет з натуральної шкіри(VS)

Чоловічі шкіряні сумки планшет з тисненням рептилія сумка-планшет з натуральної шкіри(VS)

Чоловічі шкіряні сумки планшет з тисненням рептилія, сумка-планшетка з натуральної шкіри. Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Регульований плечовий ремінь (максимальна довжина 128 см); Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Товщина: 4,5 см; Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра; Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою мінікишенею на блискавці; Надійна металева фурнітура; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 240 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшет із тисненням рептилія, сумка-планшетка з натуральної шкіри |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 900 ₴





