
Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію повсякденна сумка для міста (VS)
1 600 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 1530(VS)
Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію повсякденна сумка для міста (VS)

Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію повсякденна сумка для міста (VS)

Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 50 см; Ширина основи: 23 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 250 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу |
| Основні | |
| Довжина: | 500 см |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснена |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 1 449 ₴









