-13%

Чоловіча сумка планшет через плече барсетка сумка-планшет для чоловіків еко-шкіра(VS)
750 ₴
649 ₴
- В наявності
- Код: 684(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка планшет через плече барсетка сумка-планшет для чоловіків еко-шкіра(VS)

Чоловіча сумка планшет Jeep через плече барсетка сумка-планшет для чоловіків еко-шкіра(VS)

Чоловіча сумка-планшет Jeep через плече, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 24 см; Ширина за основою: 5 см; Висота: 25 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 250 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшет Jeep через плече, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








