
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперу Світло-коричневий(VS)
1 550 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 631(VS)
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперу Світло-коричневий(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперу Jeep Світло-коричневий(VS)

Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель психолог діловий для паперів Jeep Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Храктеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 39 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 14 см; Ширина за основою: 6 см; Плечовий ремінь у комплекті; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих портфелів
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
- Ціна: 1 349 ₴




