-26%

Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди чорна барсетка слінг із натуральної шкіри нагрудна (VS)
1 900 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1057(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди чорна барсетка слінг із натуральної шкіри нагрудна (VS)

Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди чорна барсетка слінг із натуральної шкіри нагрудна (VS)

Чоловіча шкіряна бананка чорна сумка на груди, барсетка слінг з натуральної шкіри нагрудна Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 27 см; Ширина: 16 см; Глибина: 5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 270 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри | Волов'я шкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









