-13%

Стильна чоловіча сумка-бананка на грудях із крокодилом чоловіча сумка слінг крос боді на плече рептилія(VS)
900 ₴
779 ₴
- В наявності
- Код: 486Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка-бананка на грудях із крокодилом чоловіча сумка слінг крос боді на плече рептилія(VS)

Стильна чоловіча сумка-бананка на грудях із крокодилом чоловіча сумка слінг крос боді на плече рептилія(VS)

Чоловіча сумка на груди Крокодил Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 27 см; Ширина: 16 см; Глибина: 6 см; Переваги: Добре тримає форму; Візуально акуратна і компактна, але в той же час досить містка; Морозостійкість (екошкіра не тріскається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника); Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 310 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 см |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴









